REDUKČNÍ TRÉNINKY

Nejste spokojení se svojí postavou, se svojí váhou? Máte nadváhu nebo naopak, potřebujete nějaké to kilo přibrat?

Zkuste systematický trénink pod vedením osobního trenéra a věřte, že když budete opravdu chtít, výsledky se dostaví.Cvičit ve fitku neznamená jen "tahat těžký železo". Už při prvním tréninku pochopíte, že nejde o to nadřít se, ale příjemně si zacvičit. Pod odborným vedením osobního trenéra bude účinek maximální. 

A jak postupovat? Je to jednoduché ... 

Nejprve si zavolejte některému z trenérů a dohodněte si termín. Nebo se přijďte domluvit přímo do fitness, kde vždy některého trenéra zastihnete. Proberete Vaše cíle a pár dalších věcí a pak už můžete začít cvičit. Není nutná žádná speciální výbava, jen pohodlné tepláky či legíny, tričko, mikinu a tenisky, ve kterých nechodíte venku (sálovky).

Všichni se přece chceme cítit dobře, tak proč to nezkusit ve fitness...

Naši trenéři

Pavel

"Trénink není o vahách, ale o správné technice."

Tel.: 603 750 134


Tomáš

"Když opravdu chceš, tak to půjde."

Tel.: 732 246 966

Při prvním osobním tréninku jsem se ptala, kolik je reálné shodit, při tréninku 3x týdně za 3-4 měsíce. Měla jsem přes 70kg ... Trenér řekl asi 10kg při dodržování instrukcí. Nevěřila jsem a proto jsem to zkusila. A fakt měl pravdu. Nebylo to nic drastického. Jen to mělo systém. Teď už mám několik let 55kg a žádné bolesti zad. Maximální spokojenost.