OBLEČENÍ DO FITNESS

                               V čem do fitness a co s sebou?

  • Oblečení Ať už jste začátečník, kondiční sportovec nebo cvičíte ve fitness pravideně, nepotřebujete žádné speciální fitness oblečení nebo poslední výstřelky módy. Základní výbavou je prosté a čisté, případně fitness oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně.
  • Obuv Samozřejmostí je čistá, uzavřená obuv určená pro sport (vhodné jsou boty se světlou podrážkou), tzn. žádné sandály nebo polobotky. A nezapomeňte také na čisté ponožky (pro sport ideálně bílé, ale do fitness raději něce tmavšího). Tady bych chtěl podotknout, že cvičení bosky je velmi nebezpečné, i malý kotouček či činka padající z výšky Vám dokáže rozdrtit palec, co teprve ty velké. Provozní řád našeho fitka cvičení bez obuvi nedovoluje. V neposlední řadě opět o čistotě. Možná, že cvičení bez bot je pohodlné, že nohy větrají. Ovšem veškerý pot, který utkví na ponožkách a chodidlech, zůstává na koberci, po kterém se chodí a to není vůči ostatním cvičícím zrovna úplě ok. Čisté ponožky jsou snad samozřejmostí (pro sport ideálně bílé, ale do fitness raději něce tmavšího).
    Zkrátka, pohodlná sportovní obuv.
  • Doplńky Čelenka do vlasů pro ženy, potítka na ruce, sportovní hodinky atd. Šperky a jiné zbytečnosti nechejte v šatně, při cvičení jen překáží a navíc mohou způsobit úraz. Na co ještě nezapomenout, když jdete do fitness centra? Vezměte si dva ručníky (jeden na utírání potu a pod sebe, druhý po sprchování.)