Nová IRONGYM kardio zóna otevřena

13.09.2018

Tak konečně je to tady ... nová část našeho fitka bude otevřena a vy si můžete přijít vyzkoušet, co všechno jsme pro vás připravili.

KARDIO I

Největší místnost zabírá prostorná kardio zóna s běžícími pásy, orbitreky, koly a steprem. 

Už teď po krátkém testování to vypadá, že běžící pásy Life Fitness byly dobrá volba. Jednoduché ovládání, spousta automatických programů nebo manuální nastavení podle vašeho věku či váhy, sklon do kopce i z kopce, paráda ... já na pásu jen chodím, ale i vy, kteří běháte, nejvyšší rychlost zřejmě zapínat nebudete :-).

Pokud se chcete skutečně zapotit a protáhnout celé tělo, doporučuji orbitreky. Proč? O tom, že zapojíte do plynulého pohybu kromě nohou i ruce, nemusím vyprávět. Orbitreky Life Fitness si snadno nastavíte pomocí intuitivního displeje. Ale hlavně ... jedou fakt plynule. Jednoznačně doporučuji vyzkoušet.

Kola? Můžete si vybrat některé z těch, na které jste zvyklí nebo třeba ta nová s pohodlnými sedátky a opět se snadným ovládáním pomocí displeje.

KARDIO II

Druhá místnost disponuje zrcadlovou stěnou, tyčí a žíněnkou pro Pole dance, boxovacím pytlem, žíněnkami pro strečink nebo protažení po tréninku a dalšími pomůckami.

Místnost je vybavená samostatným ozvučením, které lze mimo jiné ovládat i přes mobil, samozřejmě po předchozí domluvě. Součástí vybavení je i televize s připojením na internet, také se samostatným ovládáním.

Díky tomu, že je v místnosti možnost samostatného ovládání veškeré techniky, lze ji využít pro samostatné lekce či kurzy. Pokud byste si ji chtěli pronajmout, stavte se podívat, domluvit.

SOLARIUM (připravujeme)

K tomu asi nemusím nic moc psát ... svítí, hřeje, opaluje... Pokud se budete chtít opálit nebo rozehřát před tréninkem, je vám k dispozici po celou otevírací dobu fitka. Můžete si u nás koupit i krémy do solárka, jednorázové nebo větší balení. Záleží jen na vás. S výběrem rádi poradíme.

Těšíme se na Vás.