Jak si správně vybrat trenéra?

16.07.2013

1. Jste se měli ujistit jakou trenérskou licenci Váš vybraný osobní trenér má. Nestyďte se požádat o nahlédnutí. Toto je velice důležité, jelikož osobní trenér je zodpovědný za vaše tělo a zdraví ohledně cvičení. Nekvalifikovaný trenér by Vám mohl zdraví poškodit a s pozdějším odvoláním byste neuspěli. Dále by Vám mělo být sděleno, co vše na první trénink máte mít s sebou.

2. Trenér by měl před začátkem první lekce probrat Vaše zdravotní problémy, stravovací návyky, případné indispozice a měli byste si určit cíl a datum ke kterému by bylo reálné vše dodržet.

3. Hodinu, respektive tréninkovou jednotku, kterou s ním strávíte by měl věnovat pouze Vám. Předvést správné provedení cviků, sestavení cviků, strečinku a po celou dobu Vás kontrolovat a pomoci k co nejlepším výsledkům. Ke každému cvičení je také velice nezbytná správná výživa a tu byste v průběhu několika lekcí měli konzultovat a upravit dle vašich požadavků.

4. Trénink by měl být intenzivní s ohledem na Vaše zdraví a fyzickou kondici. Velice důležitá je dostatečná konzultace o provedení cviku a dané zátěže.
V našem fitness můžete využít služeb osobního trenéra - trenér s certifikátem, s absolvováním školy Petra Stacha, mistra Evropy a s osvědčením o absolvováním odborného semináře na téma: Problém celulitidy a její odstraňování.